На Черкаській ТЕЦ нагородили учасників та переможців конкурсу «Діти про енергетику»

На Черкаській ТЕЦ нагородили учасників та переможців конкурсу «Діти про енергетику»
в Новини

На ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» відзначили учасників та переможців дитячого конкурсу малюнку «Діти про енергетику». Про це повідомили в пресслужбі товариства.

У зв’язку з карантином, подарунки за маленьких художників отримали їхні батьки, які пообіцяли передати всі відзнаки за участь у конкурсі дітям. Всім учасники та переможці одержали грамоти, цінні подарунки та солодощі.

– Цьогоріч на конкурс малюнку «Діти про енергетику» було подано найбільше творчих робіт за весь час його проведення, – розповідає Директор Черкаської ТЕЦ Олексій Біда. – Визначати переможців серед учасників було непросто, адже кожний малюнок оригінальний, цікавий та створений з натхненням. У першу чергу, при визначенні переможців звертали увагу на оригінальність та творчий підхід. Кожна дитина по-своєму втілила свій художній задум у межах конкурсної теми, проявивши свою уяву та фантазію. Енергетику зобразити не так просто, як здається. Всі діти із завданням конкурсу справились на відмінно, але ж це конкурс і ми обирали кращих з кращих.

Конкурс дитячого малюнку «Діти про енергетику» на ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» проводиться щороку, уже традиційно, з нагоди професійного свята – Дня енергетика. У творчому конкурсі беруть участь діти працівників станції від 6 до 15 років.

Наразі виставку з творчих робіт можна переглянути в адмінприміщенні Черкаської ТЕЦ на 2 поверсі. У своїх роботах юні художники зобразили теплоелектроцентраль, робочі місця своїх батьків та показали наскільки важливо берегти енергію. Деякі учасники намалювали свою фантазію, як виглядатиме Черкаська ТЕЦ у майбутньому.