На честь героя АТО у Жашківській школі відкрили меморіальну дошку

На честь героя АТО у Жашківській школі відкрили меморіальну дошку
в Новини

У Жашківській загальноосвітній школі № 3 днями відкрили меморіальну дошку загиблому в зоні АТО Олександру Бердесу. У цьому закладі військовий свого часу навчався. На заході були присутні рідні та друзі Олександра, а також представники Жашківської районної державної адміністрації, районної ради, громадськість.

Із серпня 2014-го Олександр Бердес воював на Донбасі. Загинув у полоні 9 лютого цього року. В нього залишилася дружина та двоє синів – 6 і 12 років.

«Загиблого героя не повернути, але пам’ять про нього завжди житиме в наших серцях»,  – зазначив під час заходу голова Жашківської районної ради Микола Кльоц.

Право відкрити меморіальну дошку надали матері й сину Героя, після чого присутні вшанували пам’ять загиблого земляка хвилиною мовчання і поклали квіти до меморіальної дошки.

Довідково:

Указом Президента від 13 серпня  2015 року «За особисту мужність та героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України та вірність військовій присязі», Олександр Бердес нагороджений орденом «За мужність» III-го ступеня (посмертно).

За інформацією Черкаської ОДА.