На Чигиринщині прагнуть створити «українську Швейцарію»: вже перші кроки зроблено

в Новини

Сьогодні, 21 квітня, в Чигирині керівник Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталія Нетовкіна підписала з керівництвом Чигиринської райдержадміністрації Меморандум про співпрацю. Мета такого документу – відродити Чигиринський район, дати людям робочі місця, зробити у цьому районі “українську Швейцарію”, інформує на своїй офіційній сторінці у Facebook Наталія Нетовкіна.

Без-имени-4

– Ми прагнемо створити на Чигиринщині «українську Швейцарію» і зараз ми на початку великого шляху. Наша команда працює над тим, щоб залучити в Чигиринський район інвесторів, меценатів і найкращих фахівців. Цей проект у майбутньому може бути масштабованим по всій Україні. Ми вже почали працювати в цьому напрямі: найкращі дизайнери створили туристичний знак Чигиринщини, команда працює над створенням цілої лінійки пристойної сучасної сувенірної продукції, розроблені нами проекти із розвитку Чигиринщини були включені в Стратегію розвитку області.
Ми організовуємо Дні Чигиринщини в Києві у найкращому комплексі “Мистецький арсенал”. 16 травня там буде Президент, весь дипломатичний корпус. В травні відбудуться навчальні модулі Києво-Могилянської бізнес-школи, і на Чигиринщину приїдуть президенти компаній, майбутні інвестори.
Але вся ця робота буде успішною, якщо влада Чигиринщини буде підтримувати наші починання. Я сподіваюся, підписання меморандуму свідчить про наше спільне бачення, і ця робота дійсно стане початком нового розвитку Чигиринщини, – зазначила Наталія Нетовкіна.

Без-имени-2