У селі Богодухівка толокою ліквідували стихійне сміттєзвалище, що існувало близько 20 років.
Про це повідомили на сторінці Чорнобаївської громади
Об’єднавши людські й технічні ресурси, зокрема, техніку фермерів, було ліквідовано стихійні смітники та проведено весняні роботи з прибирання територій.


Читайте також: Усі перевізники в Черкасах курсують законно, — Сергій Отрешко (ВІДЕО)