На День міста у Долині троянд проходитиме «Ярмарок професій»

На День міста у Долині троянд проходитиме «Ярмарок професій»
в Новини

У рамках святкування Дня міста у Долині троянд відбудеться презентація вищих навчальних та професійно-технічних навчальних закладів нашого міста на «Ярмарку професій», – повідомляють у прес-службі Черкаської міськради.

Кожен навчальний заклад на інформаційних стендах представить свій  професійний напрямок роботи, проведе майстер-класи, покаже свої вміння та ознайомить  майбутніх абітурієнтів  з перевагами певного фаху.

Участь у «Ярмарку професій» візьмуть такі державні навчальні заклади: «Черкаське вище професійне училище ім. Героя Радянського Союзу Г.Ф. Короленка», «Черкаське вище професійне училище», «Черкаський професійний автодорожній ліцей», «Черкаський професійний будівельний ліцей», «Черкаський професійний ліцей» та вищі навчальні заклади: Східноєвропейський університет економіки і менеджменту і Черкаський державний технологічний університет (ЧДТУ).

Молодих людей, які ще не визначилися з майбутнім  фахом, запрошують до містечка професій, яке діятиме  у Долині троянд 17 вересня з 13.00 до 18.00.