Укрзалізниця встановила на 29 вокзалах України точки з питною водою. Зокрема, вони зʼявилися в Смілі та Черкасах.
Про це повідомили в пресслужбі Укрзалізниці.
Пасажири можуть втамувати спрагу або набрати воду в пляшку прямо у приміщеннях вокзалів:
- залах очікування;
- пунктах незламності;
- холах.
Воду можна використовувати навіть для приготування дитячих сумішей без кип’ятіння.
Очищена вода вже доступна на 29 вокзалах: Київ-Пасажирський, Чернігів, Дарниця, Житомир, Ніжин, Вінниця, Хмельницький, Козятин, Жмеринка, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Кривий Ріг, Павлоград-1, Синельникове-1, П’ятихатки, Кам’янське-Пасажирське, Слов’янськ, Краматорськ, Рівне, Луцьк, Шевченко, Помічна, Олександрія, Черкаси, Львів, Тернопіль, Одеса, Миколаїв, Подільськ.
Завершити встановлення систем на інших вокзалах планується до 20 липня.
Як ми писали раніше, із 10 липня через Черкаси почав курсувати новий потяг №148/147 “Житомир — Одеса”. Окрім того, маршрут потягу пролягає через Вознесенськ, Помічну, Гребінку, Фастів.
Читайте також: 105 населених пунктів Черкащини — без світла