На економічно активних підприємствах області змешилися зарплатні борги

На економічно активних підприємствах області змешилися зарплатні борги
в Новини

Заборгованість із виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах області зменшено станом на серпень на 6,8 млн грн. Про це повідомив сьогодні під час комісії з ліквідації заборгованості при обласній адміністрації перший заступник голови ОДА Віталій Коваль:

– Це вкотре підтверджує, що рішення комісії при обласній адміністрації, рівно як і районних та міських, є ефективними та дієвими. Зокрема, нині погашено борги із зарплати на ТОВ «Група Венето» м. Черкаси та ПАТ «Уманьавтодор» м. Умань, ДП Черкаський облавтодор, ДчП Черкаситорф ДП Київторф.

Водночас на підприємствах-банкрутах у 14 регіонах області борг становить 14,6 млн грн.

Комісії ж продовжують роботу. Сьогодні під час засідання обласної комісії її учасники заслухали звіти голів тимчасових комісій Маньківської, Уманської, Черкаської районних державних адміністрацій, про роботу за період 2016 року, стан ліквідації заборгованості на підприємствах-банкрутах. Також заслухали арбітражних керуючих підприємств-банкрутів, зокрема: ДП ДАК Хліб України Потаське ХПП, ПАТ “Старобабанівський гранітний кар’єр”, ДчП Ірдиньторф ДП “Київторф”, ЗАТ “Черкаський агротепличний комбінат”.

Сайт Черкаської ОДА