На фасаді черкаської музичної школи встановили меморіальний знак (ФОТО)

в Новини

На фасаді Черкаської дитячої музичної школи №1 встановили пам’ятний знак видатному українському композитору, диригенту, громадському діячу Миколі Лисенку. Про це повідомили на сайті Черкаської міської ради.

Меморіальний знак встановили у рамках виконання грантової програми департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради. Автором роботи став Заслужений художник України Іван Лавриненко — митець, роботи якого відомі багатьом українцям.

«Поява меморіального знаку саме на фасаді першої музичної школи не є випадковою, оскільки з 2004 року навчальний заклад носить ім’я видатного композитора. Крім того, в свій час Микола Лисенко приїжджав у наше місто з концертом хорового колективу в якості диригента, композитор зупинявся саме в будівлі сьогоднішній музичної школи, адже в той час це були готельні номери», — розповіла керівниця музичної школи Юлія Темченко.

Після урочистого відкриття меморіального знаку відбувся концерт за участю учнів музичної школи, які порадували присутніх виконанням інструментальних та вокальних номерів.

4_964

Перша музична школа на сьогодні є однією з найбільших в Україні. Вона ж водночас є й найстаршою школою нашого міста, на сьогодні їй виповнилося 98 років. У цьому закладі на восьми відділах майже 90 викладачів прищеплюють смак до мистецтва понад шістсот шістдесятьом учням. Кожного року школа набирає обертів і професійно зростає.

5_774

Можливо Вас зацікавить

Новини
Як зароджувалося вуличне освітлення у Черкасах
Новини
Черкаські лікарі дістали голку із дихальних шляхів дитини (ФОТО)
Новини
Як обрати туристичний пальник?