На Херсонщині під час ворожого обстрілу загинув черкащанин

На Херсонщині під час ворожого обстрілу загинув черкащанин
в Новини

25 лютого 2022 року внаслідок ворожого обстрілу на Херсонщині загинув житель села Княжі, що на Звенигородщині, старший сержант Юрій Гриб.

Про це повідомили на сторінці Звенигородської міської ради.

Гриб Юрій Миколайович народився 17 червня 1975 року в селі Княжа Звенигородського району. Він був єдиною дитиною у батьків.

Після закінчення Княжицької середньої школи у проходив строкову службу у повітряно-десантних військах. Потім став служити в органах внутрішніх справ – у Зенигородському районному відділі Управління Міністерства внутрішніх справ України в Черкаській області. Згодом працював на різних посадах на підприємствах і організаціях Черкаської області. Продовження служби країні стало його покликанням.

Працюючи в ТОВ «Агропроект Княжа» Юрій вирішив залишити цивільне життя і в 2014 році став на захист суверенітету та територіальної цілісності України. Відтоді постійно перебував на службі в лавах Збройних Сил України до дня загибелі.

Нагадаємо, відзнакою Канівського міського голови «За заслуги перед містом Канів» нагородили загиблого захисника України Олександра Гуцаленка