На Христинівщині відремонтують колишню районну лікарню (ФОТО)

На Христинівщині відремонтують колишню районну лікарню (ФОТО)
в Новини

Із квітня розпочинають ремонт вхідної частини Христинівської лікарні – з врахуванням зручності пересування пацієнтів з обмеженими можливостями, інформує пресслужба Христинівської громади.

– Розпочинаємо реконструкцію системи опалення –  це і комфортніші умови для пацієнтів та  лікарів, і оптимізація використання місцевого бюджету.  Нещодавно у лікарні відбулось відкриття оновленого терапевтичного відділення – у перспективі плануємо продовжити ремонти відділень і поступово оновити усю лікарню, яка обслуговує понад 32 тисячі мешканців нашої громади, – констатує голова Христинівської громади Микола Наконечний.

лікарня фото 1

Терапевтичне відділення є одним із найбільш затребуваних у нашій лікарні – саме тому ремонт лікарні було доцільно почати саме із нього. Загалом, 8 відділень лікарні розраховані на 150 пацієнтів, і наразі у терапевтичному відділенні завантажено 40 ліжок.

– У терапевтичному відділенні було проведено поточний ремонт 8 палат, ремонт коридору  (поточний та капітальний). Зроблено капітальний ремонт 4 палат, де встановлено індивідуальні санвузли та душові з гарячим водопостачанням. Оновлено стіни, стелю, підлогу відділення, замінено електроосвітлення та електропроводку. Наступним ми б хотіли оновити інфекційне відділення, – зазначає Наталія Махиня, директор КНП «Христинівська багатопрофільна лікарня» Христинівської міської ради. – Маємо плани щодо придбання обладнання, але уже сьогодні маємо можливість надавати ті послуги, що є не у кожній лікарні. Так, у нашій лікарні пацієнти нашої громади та кількох сусідніх районів можуть проходити процедури езофагогастродуоденоскопії (гастроскопії)  та колоноскопії – це  дослідження слизових оболонок стравоходу, шлунку та кишечника, яке проводиться на сучасному обладнанні.