На Кам’янщині створять сайт про інвестування району

На Кам’янщині створять сайт про інвестування району
в Новини
7 жовтня 2015 року голова районної ради Сергій Морозов провів засідання позачергової 37 сесії районної ради VI скликання.
Про це інформує прес-служба Черкаської облради.
В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Сундуков та його заступники, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, міський голова, керівники правоохоронних органів, представники засобів масової інформації, помічники народного депутата України Сергія Рудика.6 жовтня 2015 року на спільному засіданні постійних комісій районної ради порядок денний сесії був детально обговорений.

З метою більш широкого та якісного інформування населення про інвестиційний клімат в районі депутати внесли зміни та доповнення до «Програми розширення поінформованості населення, підтримки засобів масової інформації в Кам’янському районі на 2011-2015 роки», а саме – створення сайту «Кам’янщина інвестиційна».

Також внесли зміни і до районної програми підтримки заходів мобілізації та забезпечення територіальної оборони в частині фінансування у 2015 році.

Заслухавши директора РКП «Кам’янський водоканал», депутати одноголосно затвердили проектно-кошторисну документацію по реконструкції каналізації очисних споруд районного комунального підприємства «Кам’янський водоканал».

За рахунок коштів субвенції з державного бюджету у сумі 4700 тис.грн., які були виділені за сприянням народного депутата України Сергія Рудика на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку району, депутати внесли доповнення до районного бюджету на 2015 рік і вирішили ці кошти спрямувати на реконструкцію очисних споруд комунального підприємства «Кам’янський водоканал».