На користь фіскальної служби в області суди вирішили майже тисячу справ

На користь фіскальної служби в області суди вирішили майже тисячу справ
в Новини

Від початку року судові органи вирішили на користь Державної фіскальної служби області 987 справ на суму 517,3 мільйони гривень. За результатами позитивної роботи до бюджету надійшло 24,5 млн гривень, повідомляють в Головному управлінні ДФС у Черкаській області.

Також з початку року розглянуто 361 первинну скаргу, де оскаржено 344 рішення на загальну суму 228,4 млн грн. По наслідках розгляду залишено без змін 347 податкових повідомлення-рішень на суму 247,6 млн грн. Скасовано повністю та частково 95 рішень на суму 22,3 млн грн.

Чотирьом працівникам фіскальних органів, за матеріалами перевірок яких скасовано повідомлення-рішення оголошено догану, двадцять притягнуто до дисциплінарної відповідальності, а ще шестеро звільнилися.

У фіскальній службі відмічають, що одним з досягнень в роботі юридичних підрозділів фіскальної служби є припинення практики ухилення від сплати податків за рахунок «штучного» формування податкового кредиту та витрат по взаємовідносинах з «фіктивними» суб’єктами господарювання, оскільки, як посвідчує судова практика, така позиція недобросовісних платників податків не знаходить підтримки в судах.

У Головному управлінні ДФС області радять платникам активно долучатись до роз’яснювальних заходів фіскальної служби та отримувати правову допомогу у місцевих центрах обслуговування платників. Для платників працює програма навчальних вебінарів та комунікацій засобами скайп – зв’язку «Допомога платнику».