На Корсунщині думали як допомогти АТОвцям

На Корсунщині думали як допомогти АТОвцям
в Новини

Днями в Корсунь-Шевченківському районному центрі зайнятості населення відбувся круглий стіл із питань соціального захисту та підтримки учасників АТО. Повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Ініціатори зібрання – громадська організація «Воїнів АТО Корсунщини» – зустрілися з першим заступником голови Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації Василем Клименком, приватними підприємцями та керівниками структурних підрозділів району, які опікуються питаннями соціального захисту цієї категорії громадян (управління соціального захисту населення, районний центр зайнятості населення, земельний відділ та інші).

“Ми повинні почути про проблеми АТОвців і докласти максимум зусиль для їх вирішення. На сьогодні районна адміністрація налагоджує тісний діалог з учасниками АТО. Хотілося б, щоб цей діалог зміцнювався”, – зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Василь Клименко.

Він також зауважив, що такі зустрічі представників влади та учасників АТО надалі будуть постійними.

Керівник громадської організації «Воїнів АТО Корсунщини» Олександр Журавльов зазначив:

“Організація створена з метою захисту прав і свобод її членів, задоволення законних економічних, соціальних, культурних та інших спільних інтересів, сприяння виявленню та розв’язанню соціально-економічних проблем. Також організація має на меті допомагати військовослужбовцям та учасникам АТО у працевлаштуванні, надавати юридичну та соціальну допомогу”.

Обговорено було також питання соціального захисту, психологічної реабілітації цієї категорії громадян, надання матеріальної допомоги, санаторно-курортного лікування, отримання допомоги в оформленні документації та вирішенні проблемних земельних питань.