На КП «Черкасиелектротранс» почали щеплювати працівників двома вакцинами

в Новини Суспільство

Працівників комунального підприємства «Черкасиелектротранс» почали вакцинувати. Як колектив, який налічує понад 50 штатних одиниць, вони записалися за номером контакт-центру Міністерства охорони здоровя і на КП приїхала мобільна бригада з Третьої черкаської міської лікарні.

– Ми зареєструвалися на гарячій лінії МОЗ, потім написали листа до Черкаської обласної державної адміністрації. Наразі до нас дійшла черга. Наших працівників щеплюють вакцинами Moderna і CoronoVac. Дякуємо медичній бригаді, яка дуже організовано і оперативно все робить, — відзначила начальниця відділу охорони праці КП «Черкасиелектротранс» Віра Євтушенко.

228517224_4817050031652071_5226128120501745221_n

За словами керівника КП «ЧЕТС» Петра Кучера, умови праці колективу електротрансу передбачають постійний контакт із населенням, що, звісно, несе за собою ризики поширення хвороби COVID-19.

– Для нас здоров’я наших працівників – завжди було пріоритетом. Тож, коли уряд запропонував для організованих колективів можливість провести вакцинацію безпосередньо на підприємстві, ми нею, звісно, скористалися, — відзначив Петро Семенович.

Черкасиелектротранс є одним із стратегічних підприємств міста Черкаси, яке забезпечувало перевезення медичних працівників у період жорсткого карантину й наразі виконує важливу соціальну функцію.

В Усіх тролейбусах, які курсують містом, дотримуються маскового режиму і перевозять пасажирів тільки по сидячих місцях, щоб уникнути масового скупчення людей і поширення коронавірусної інфекції.

Відзначимо, натепер в області працюють 98 пунктів щеплення, 25 мобільних бригади та 29 центрів вакцинації. В Україні стартував п’ятий етап вакцинальної кампанії, тож у центрах приймають усіх бажаючих, які прийшли на вакцинацію та мають при собі паспорт.

Можливо Вас зацікавить

Новини
У Жашкові місцеві жителі прогнали пропагандистів телеканалу «Наш» (ВІДЕО)
Новини
Смілянина, який вбив ножем свою сусідку, помістять до психіатричної лікарні
Новини
Більше 220 тисяч жителів області вакцинувалися від COVID-19 двічі