На лінію фронту поїхали ще три автівки від черкащан (ВІДЕО, ФОТО)

На лінію фронту поїхали ще три автівки від черкащан (ВІДЕО, ФОТО)
в Новини

Сьогодні черкащани передали військовим ще три авто, які завантажили гуманітарною допомогою. Машини пройшли необхідне технічне обслуговування й готові до використання у бойових умовах. Про це повідомила журналістка “Вичерпно” із місця події.

На лінію фронту поїхали ще три автівки від черкащан

– Ці автівки – дуже вдалий вибір наших волонтерів: вони мають додатковий кузов. Якщо ми говоримо про кузов ззаду й повний привід, то такі авто використовуються для підвезення різного роду матеріально-технічних засобів. А найголовніше – туди можна встановити маневрене та мобільне озброєння, – розповів про автівки голова ОВА Ігор Табурець.

Зважаючи на погодні умови, саме авто високої прохідності найбільш необхідні на лінії фронту, адже інша техніка може просто не проїхати. Тому саме ці автомобілі вже поїхали на Лиманський та Бахмутський напрямки.

– Сьогодні ми передаємо ще три транспортні засоби військовим. Одна машина для ТрО, друга – для ВСП, ще одна – в президентський полк. Наразі ремонтуємо ще одне авто, яке повернулось із передової, – розповів меценат Араік Мкртчян.

Авто завантажили необхідною гуманітарною допомогою для військових: тушкованкою, водою, кашами, маскувальними сітками та окопними свічками ручної роботи, спідньою білизною для захисників.