На Миколая студенти й працівники ЧДТУ відкрили новорічну ялинку

На Миколая студенти й працівники ЧДТУ відкрили новорічну ялинку
в Новини, Освіта і наука

У 2017 році в Черкаському державному технологічному університеті започаткували нову хорошу традицію: щорічно у день Святого Миколая 19 грудня офіційно відкривати головну новорічну ялинку. Цю традицію продовжують і цього року.

DSC06578

– Вже Святий Миколай завітав навіть до нас в університет. Подарунки отримали діти наших працівників, студентів. Тим, хто ще не отримав подарунки, бажаю, щоб ви мали те, про що мрієте. В цілому бажаю миру, добра, щастя, на відмінно завершити всі свої справи та впевнено крокувати у наступний рік, – привітав студентство та працівників університету ректор ЧДТУ Олег Григор.

DSC06575

DSC06612

Після запалення вогнів новорічної ялинки всіх веселими піснями розважили щедрувальники.

DSC06591

На згадку студенти та викладачі створили під ялинкою родинне фото університету.

DSC06604

До дня Святого Миколая відбувається безліч благодійних акцій, мета яких допомогти дітям-сиротам, хворим дітям, а також дітям з малозабезпечених родин. Не залишається осторонь добрих справ і колектив ЧДТУ. Тому сьогодні відбувся благодійний аукціон, на якому були представлені художні роботи студентів кафедри дизайну, факультету комп’ютеризованих технологій, машинобудування і дизайну. Усього було виставлено 7 картин. Виручені гроші підуть на лікування двох студентів ЧДТУ.

DSC06620

DSC06622

DSC06614