На «Митниці» царює безлад! – кандидат у депутати

На «Митниці» царює безлад! – кандидат у депутати
в Новини, Політика

Поряд із будівництвом нового житлового комплексу – розбиті дороги, гори піску та хащі. Один з найпрестижніших районів міста потроху перетворюється на маленьке «село». У мікрорайоні немає ні скверів, ні алей, ні парків. Мами з дітками змушені гуляти проїжджими частинами дворів. Натомість навколо будинків розростаються занедбані чагарники. Привернути увагу влади до міських негараздів взялася молода кандидатка у депутати до міської ради Ірина Пилипай.

– Я як жителька мікрорайону «Митниця» можу з впевненістю сказати, що нинішня влада зовсім не цікавиться потребами пересічних громадян. Фактично люди залишені сам на самі зі своїми проблемами. Наші дороги та тротуари знаходяться у критичному стані. Особливо важко ними пройти людям з особливими потребами та матусям з дитячими візочками. Мешканці будинків за адресою вул. Героїв Дніпра, 81/83/85 зверталися до міської влади з проханням облаштувати пішохідні доріжки, що були пошкоджені внаслідок будівництва багатоповерхівки по вул. Гагаріна, 23. У відповідь отримали звичайну відписку. Я вирішила не стояти осторонь і йти в депутати до Черкаської міської ради від ВО «Батьківщина» з потужною сильною командою професіоналів та патріотів, яка має чітку програму, як зробити наше місто комфортним для життя, – говорить Ірина Пелипай.

Молода мама Надія Башлик теж скаржиться на неналежне облаштування благоустрою мікрорайону. Крім відсутності зон відпочинку та пішохідних алей жінка просить владців звернути увагу й на небезпечний перехід по вул. Гагаріна навпроти «Смілянського» спуску. На вказаній ділянці дороги відсутній світлофор, що загрожує безпеці руху пішоходів.