Територію пляжу в мікрорайоні черкаської “Митниці” планують розчистити й облаштувати протоку.
Про це під час етеру в соціальних мережах розповів міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
Зокрема, йдеться про пляж “Живчик”. Роботи розпочнуться вже на початку 2025 року, аби до початку нового купального сезону люди мали можливість відпочивати в належних санітарних умовах.
“Роботи будемо проводити силами комунальних підприємств без виділення додаткових коштів із бюджету. Також плануємо залучити до цієї ініціативи небайдужих містян, які завжди допомагають місту”, — розповів Анатолій Бондаренко.
Варто зауважити, що пісок із цього місця буде переміщено в межах територіальної громади. Кілька років тому тут вже проводили роботи з очищення території, однак пісок не переміщували, тож вода знову замулила цю місцину.
Також під час етеру міський голова звернувся до всіх містян:
“Кожного разу, коли ви відпочиваєте, — прибирайте за собою сміття. Це говорить про культуру людей”.
Більше інформації дізнавайтеся під час перегляду відео: