На найближчій сесії міськради розглянуть питання виділення коштів на тероборону Черкас

На найближчій сесії міськради розглянуть питання виділення коштів на тероборону Черкас
в Новини

Депутати сьогодні проголосували за доручення підготувати проєкт рішення щодо спрямування коштів на допомогу батальйону територіальної оборони, який мають розглянути на найближчому засідання сесії Черкаської міської ради. Про це повідомив депутат ЧМР Араік Мкртчян у фейсбуці.

– Заступник керівника територіальної оборони Сергій Яковенко повідомив про готовність нашого штабу та потреби, які ми, як міська влада, допоможемо забезпечити. Також зазначу, що команда «Слуги народу» у Черкаській міській раді повністю підтримує зусилля Президента України Володимира Зеленського, вітчизняних дипломатів, а також наших захисників – Збройних Сил України! Вірте в нашу армію, у наших воїнів, які мають достатньо сил і засобів, а також відповідний бойовий досвід, щоб у разі потреби відстояти нашу державу. Українське військо сьогодні найбільш потужне з 2014 року, – написав міський обранець.

Відзначимо, сьогодні відбулося позачергове засідання сесії міської ради, скликане для вирішення питань територіальної оборони міста Черкаси.

Інші новини з сесії:

“У нас немає транспорту й приміщення для зберігання зброї”, – представник черкаської тероборони

“Ковідний” благодійний фонд перепрофілюють у фонд для допомоги теробороні