На наступному засіданні виконкому керівництво ГУНП звітуватиме у справі Бєлова

На наступному засіданні виконкому керівництво ГУНП звітуватиме у справі Бєлова
в Новини

Заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна попросила Анатолія Бондаренка та членів виконавчого комітету підтримати клопотання про запрошення на наступне засідання виконкому керівництва Головного управління Національної поліції Черкаської області, які б прозвітували стосовно справи Богдана Бєлова.

Нагадаємо, 11 березня начальнику управління економічного розвитку, планування, звітності та обліку департаменту освіти ЧМР Богдану Бєлову в авто підкинули вибуховий пристрій схожий на гранату Ф-1 із запалом. За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст.15 та ч.2.ст.115 Кримінального кодексу України.

“Для нас важливо, аби цю справу розслідували в найкоротші строки, тому що здоров’я і життя кожного працівника нашого департаменту є найвищою цінністю” – сказала Чубіна.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко підтримав пропозицію запросити керівників правоохоронних органів для звітування щодо цієї та інших кримінальних справ, зокрема, й смерті депутатки ЧМР Олени Шевченко.

Читайте також: Справа честі: Черкаська міськрада триматиме розслідування смерті Олени Шевченко на особистому контролі

“Я би хотів, щоби під Вашим керівництвом люди, які закупляють картоплю по 15 гривень (за кілограм – ред.) та каструлі по 3 800 (за штуку – ред.), назавжди покинули департамент. Я вимагаю від Вас, як куратора цієї галузі, та від Марини Гаркавої більш рішучих дій”, – звернувся до Анастасії Чубіної Бондаренко.

Таїсія Антоненко