На об’єкти “Великого будівництва” у цьому році спрямують понад 300 млн грн

На об’єкти “Великого будівництва” у цьому році спрямують понад 300 млн грн
в Новини

У 2020 році на об’єкти “Великого будівництва” в Черкаській області було виділено 160 млн грн, у цьому ж році  спрямують 323 млн грн. 

На цьому у ході сьогоднішнього брифінгу наголосив голова Черкаської облдержадміністрації Олександр Скічко, передає з місця події кореспондентка “Вичерпно”.

– Наше завдання у цьому році добудувати не тільки нові, але незавершені об’єкти минулих років, – сказав пан Скічко.

Також у короткому брифінгу взяв участь і міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, який завітав з робочим візитом на Черкащину. Через поспіх на відкриття драмтеатру він встиг лише підкреслити, що “усі регіони особливі, але Черкащина надзвичайно особлива”.

– Всі області України особливі, але Черкащина є трошки більше особливою і увага до розвитку Черкаської області надзвичайна, – сказав Чернишов.

Також посадовці відзначили, що цього року передбачається завершення відбудови Будинку культури в Каневі і низки інших об’єктів. Наразі розробляється загальна стратегія з туризму по Черкаській області. У межах цієї програми будуть проходити певні ремонтні роботи на різних туристичних  і знакових культурних об’єктах.

Авторка Таїсія Антоненко