На очищення канівського пляжу від рослинності треба більше півмільйона гривень

в Новини

Вартість очищення Дніпра від рослинності в районі «пляжного п’ятачка» навпроти 14-поверхівки у Каневі коштуватиме більше півмільйона гривень. Про це повідомив на власній сторінці у Facebook канівський журналіст Валерій Рева, посилаючись на інформацію працівників одного київського підприємства, що займається подібними видами робіт, пише «Kanos».

«У понеділок, 1 серпня, в.о. керуючого справами Канівського міськвиконкому Володимир Святелик зв’язався телефоном з працівником київського підприємства, яке займається очищенням водоймищ від рослинності. Мова йшла про очищення від водоростей хоча б «пляжного п’ятачка» навпроти 14-поверхівки в Каневі — метрів 300 вздовж берега і метрів 30 — вглиб водоймища від берега. Як з’ясувалося, вартість подібної роботи становитиме більше півмільйона гривень (70 грн за 1 м2), згадане підприємство дає гарантію, що після їх роботи вода не заростатиме близько 5 років», — розповів Рева.

За його словами, таких грошей, звісно, з міського бюджету ніхто виділяти не стане. Крім того, не знайшлось у місті й інших бажаючих зайнятись вирішенням цієї «рослинної» проблеми.

«Сподіватися на спонсорську допомогу в її вирішенні від якогось крупного підприємства, яке розгорнуло свій бізнес на канівських землях, теж не доводиться. Словом, патова ситуація… Виходить, що канівцям уже час закуповувати великі корита для «водяного» відпочинку наступного літа… Дожились до альтернативи в ХХІ столітті…», — емоційно резюмував він.

Читайте також: «Забрудненням Дніпра занепокоїлись на державному рівні«

Можливо Вас зацікавить

Новини
У ПАТ «Чекрасиобленерго» просять передати показники лічильника
Новини
Сильний вітер і мороз: якою буде погода в області завтра
Новини
Для Черкас планують купити нові тролейбуси в кредит

Добавить комментарий