На одну особу в області припадає 3967,7 грн капітальних інвестицій

в Новини

У січні–вересні 2017 року підприємствами та організаціями області за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 4894 млн грн капітальних інвестицій, що становить 1,9% загальнодержавних вкладень.

У розрахунку на одну особу освоєно 3967,7 грн капітальних інвестицій, — повідомили в ГУ статистики у Черкаській області.

Найвагомішу частку капітальних інвестицій (99,3% загального обсягу) освоєно у матеріальні активи, з яких у машини, обладнання, інвентар і транспортні засоби – 59,5%, у будівлі та споруди – 36,6% усіх інвестицій. У житлове будівництво інвестовано 689,0 млн грн (14,1% від загального обсягу).

Основним джерелом фінансування інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 75,3% (3687,2 млн грн) усіх інвестицій області. За рахунок коштів із державного та місцевого бюджетів освоєно 12% капітальних інвестицій, населенням на будівництво житла інвестовано 5,8%.

Найбільш активно освоювались капітальні інвестиції підприємствами м.Черкаси, де використано 1476,2 млн грн, або 30,2% усіх інвестицій області.

Серед видів діяльності найбільшу частку (41,7%) усіх капітальних інвестицій було освоєно підприємствами сільського, лісового та рибного господарства. Підприємствами промисловості вкладено 20,1% загальнообласного обсягу капітальних інвестицій.

Можливо Вас зацікавить

Новини
Вісім пожеж на відкритих територіях ліквідували за вихідні
Новини
«Серед пацієнтів реанімації – жодного вакцинованого»: черкащан закликають щепитися проти COVID
Новини
18 черкащан померли, жоден не одужав: в області від коронавірусу лікуються більше 10 тисяч осіб