
До Великодня в Черкасах прикрасять парки й сквери писанками

Опалювальний сезон у Черкасах продовжили

Суд зобов’язав облаштувати належним чином заказник «Мацькова гора» на Черкащині

У Дитячому парку Черкас відремонтують сцену

Небесне воїнство: на Донеччині загинув черкащанин

З питань забезпечення електропостачанням черкащани можуть звернутися в кол-центр Обленерго

Вимагали понад 40 тис. доларів: на Уманщині затримали двох злочинців

Черкащанки перемогли на Міжнародному конкурсі мистецтв

Черкаським правоохоронцям вручили відомчі відзнаки

Черкаські рятувальники провели протипожежні навчання в лісі

Мистецький проєкт Олександри Теліженко відкрився в Черкасах (ФОТО)

У черкащанки правоохоронці виявили пʼять пакетиків із наркотиками

Черкаські старшокласники напрацьовували стратегію повоєнної відбудови України й світу

В одному із сіл Канівщини відкрили аптечний пункт
- Новини
- До Великодня в Черкасах прикрасять парки й сквери писанками
На оновлення містобудівної документації в області спрямують понад 7 мільйонів гривень

Понад сім мільйонів гривень цьогоріч спрямують із місцевих бюджетів на містобудівну документацію. За рівнем її розроблення та актуалізації Черкащина нині серед найактивніших областей в Україні. Про це повідомляє прес-служба Черкаської облдержадміністрації.
Схеми планування територій по області розробляли здебільшого ще за радянських часів. Тодішні методики вже давно застаріли.
– Натепер актуалізації топографічних даних і перенесення інформації з паперових носіїв у цифрову форму потребують 855 населених пунктів області, – зауважує начальник управління архітектури та містобудування ОДА Василь Дмитренко. – Особливо на часі розробити схеми районного планування Черкаського, Чигиринського, Золотоніського, Канівського, Корсунь-Шевченківського та Уманського районів. А от найбільш активними з виготовлення детальних планів територій є Смілянський, Тальнівський, Черкаський, Жашківський і Маньківський райони, а також Умань і Золотоноша.
Торік в області розробили більше сотні детальних планів територій. Їх розглянули та погодили на засіданні архітектурно-містобудівної ради. Водночас відсутність планів територій унеможливлює передання чи надання земельних ділянок у користування фізичним або юридичним особам. А це, зауважує голова Черкаської ОДА, аж ніяк не поліпшує інвестиційний клімат в області.
– Тому на координаційній нараді керівники районів отримали завдання активізувати оновлення містобудівної документації, передбачити відповідне фінансування, – говорить Юрій Ткаченко. – Бо як підприємець може продуктивно планувати свою діяльність на певній території, якщо там немає елементарних «правил гри» та чітко окреслених перспектив. А для нас одним із пріоритетів у роботі є саме створення сприятливого бізнес-клімату в області.
