На осіб, які грабували місцевий бюджет, відкрили судові справи

в Новини

Відділом процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування органами внутрішніх справ та підтримання державного обвинувачення прокуратури області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом привласнення державних коштів шляхом зловживання службовим становищем колишніми керівниками комунального підприємства Черкаської міської ради.

Наразі колишньому директору одного з комунальних підприємств Черкаської міської ради та директору товариства з обмеженою відповідальністю повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що в 2012 році, колишній керівник комунального підприємства разом та за попередньою змовою з директором одного з товариств міста, уклала з останнім договір на здійснення послуг по підключенню комп’ютерного обладнання, хоча достовірно знала, що вказані роботи вже виконані її підлеглими, та у подальшому погодила акт здачі-приймання робіт, на підставі чого на рахунок товариства незаконно перераховано кошти місцевого бюджету в сумі близько 44 тис. грн.

На даний час досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Довідково: у разі доведення вини, злочинцям загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Прес-служба  прокуратури Черкаської області