На оздоровчу кампанію дітей цьогоріч вже використали два мільйони гривень

в Новини

Фото тематичне

На Черкащині триває літня кампанія з оздоровлення та відпочинку дітей. На її підготовку та проведення вже використано близько 2 млн грн з різних бюджетів. Загальне фінансування – близько 15 млн. грн. В основному це кошти на придбання путівок в оздоровчі табори на 21 день. Про це повідомили в Управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Послугами оздоровлення та відпочинку станом на 21 липня 2021 року охоплено 4065 дітей, з них 2629 – діти пільгових категорій. Усього заплановано оздоровити 33 280 дітей, із них – 22 306 дітей пільгових категорій.

За інформацією сільських, селищних, міських рад територіальних громад станом на 01.07.2021 послуги оздоровлення та відпочинку влітку 2021 року надають 5 стаціонарних дитячих закладів оздоровлення та відпочинку та 116 таборів з денним перебуванням.

Оздоровчі послуги в області надають 5 таборів:

  • Козацький дитячий табір відпочинку „Дахнівська Січ“ (м. Черкаси, приватний)
  • Дитячий табір „Козацька фортеця“ (Смілянський р-н., с. Плескачівка, приватний);
  • Товариство з обмеженою відповідальністю „Літній наметовий табір „Витоки“ (Корсунь-Шевченківський р-н., берег річки Рось(с. Яблунівка) приватний)
  • Літній оздоровчий табір санаторного типу „Мрія“ Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю „Пролісок“ Центру інтегрованих соціальних послуг управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради (м. Умань, вул. Костельна, 12, комунальна форма власності)
  • Державна установа дитячий заклад оздоровлення та відпочинку „Дніпровець“ (м. Черкаси) Національної поліції України (Черкаський р-н., с. Свидівок, вул. Дахнівська, 16)

Крім того, діти направляються на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства України „Міжнародний дитячий центр „Артек“(м. Київ, Пуща-Водиця) та державного підприємства України „Український дитячий центр „Молода гвардія“ (Одеська область). За звітний період до цих закладів направлено 303 дитини.

На 21.07.2021 131 особа направлена на оздоровлення до комунального підприємства „Дитячий заклад санаторного типу „Таврія“ Херсонської обласної ради.

Крім того, за результатами переговорних процедур, за кошти обласного бюджету з 20.07. по 09.08.2021 направлено на оздоровлення 151 особу до ТОВ „Еліна плюс“, (Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку „Северянін“, Запорізька обл.).

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить

Новини
Інклюзивний майданчик будують у Смілі (ВІДЕО)
Новини
У Черкасах 81 будинок залишиться без гарячої води
Новини
До Дня міста «Укрпошта» випустила нові марки про Черкаси