“На пенсію сильно не розживешся”, – черкащани отримали допомогу від БФ “Деликат”

“На пенсію сильно не розживешся”, – черкащани отримали допомогу від БФ “Деликат”
в Благодійність, Новини, Суспільство

Пона 47 тисяч гривень вдалося зібрати у цьому місяці завдяки небайдужості містян, що кидали пожертви у скриньки, що розташовані у мережі магазинів “Деликат” та магазинах-партнерах. Ці кошти були розподілені між 12 людьми, що опинилися в скрутних життєвих обставинах, серед них п’ятеро хворих та семеро пенсіонерів. 

– Так склалося, що дівчинка, якій ми також збирали допомогу, не дожила до цього дня, – розповів керівник БФ «Деликат» Денис Буря. – Учора вона померла. У неї була пухлина головного мозку, яка виникла після падіння. Всі зібрані для неї кошти ми віддали матері на поховання, оскільки вони наразі перебувають у дуже скрутному становищі, всі заощадження були витрачені на лікування доньки. Ми дуже сподіваємося, що зібрані кошти хоч трохи допоможуть всім цим людям у боротьбі з їхніми нещастями.

55943850_1304614436359923_1591642166101278720_n

Ще четверо людей, які звернулися за коштами на лікування, мають не менш важкі захворювання.

Ірина Миколаївна вже на пенсії, перенесла одну операцію на оці і готується до іншої, більш ніж скромних доходів на все не вистачає, а потрібно буде провести ще одне оперативне втручання.

– Дуже вдячна за допомогу, – говорить жінка, – сама б зараз не викрутилася. Самі ж розумієте, що на пенсію сильно не розживешся!

55-річна Любов Василівна має страшний діагноз – ниркову недостатність, до кінця життя змушена проходити процедуру гемодіалізу. Окрім цього близько тисячі гривень щомісяця йде на ліки, тож була змушена звернутися до благодійного фонду.

55598919_368122983782926_6248310201653395456_n

5 років тому Вадиму діагностували ураження кульшових суглобів, що потребує тотального ендопротезування.

– Один ендопротез коштує від 110 тисяч гривень, – ділиться власною бідою чоловік. – Всі зароблені мною кошти пішли на спроби реабілітації, але нічого не допомогло. Наразі збираю кошти на заміну для початку хоча б одного суглобу.

Традиційно по допомогу до благодійного фонду звертаються й пенсіонери.

– Пенсія у цих людей не більше ніж 1300 гривень, вони принесли нам навіть довідки. У наш час вижити на такі гроші практично неможливо, – відзначає Олег Хелетій,  засновник мережі магазинів «Деликат». – Тож допомога цій категорії людей невід’ємна частина діяльності нашого благодійного фонду.

Проте благодійна діяльність фонду не обмежується тільки збором фінансової допомоги у скриньках. 27 березня була надана підтримка жінкам, які зазнали домашнього насильства і знайши тимчасовий притулок у Черкаському кризовому центрі. Дехто з них перебуває там з дітьми, або наразі виношує дитину.

– Ми передали їм продукти харчування, більше тисячі памперсів, солодощі й цукерки для дітей. Далі оголосимо акцію по збору одягу для цих жінок, оскільки у них є потреба і в цьому. Будемо вдячні всім небайдужим, хто відгукнеться і принесе ще й іграшки, одяг для дітей віком від народження до 15 років, – розповів співвласник мережі магазинів «Деликат», директор Черкаської спілки продовольчих маркетів Руслан Петрик. – Окрім того у цьому місяці ми підтримали Всеукраїнські змагання з боксу, з панкратіону та художньої гімнастики. Хочу тут звернути увагу на той факт, оскільки неодноразово з цього приводу вже ставили запитання, що підтримка таких спортивних заходів здійснювалася за спонсорські кошти. Люди, які хочуть і можуть допомгти нашій молоді, роблять це через наш фонд.