«На пенсію сильно не розживешся», — черкащани отримали допомогу від БФ «Деликат»

в Благодійність Новини Суспільство

Пона 47 тисяч гривень вдалося зібрати у цьому місяці завдяки небайдужості містян, що кидали пожертви у скриньки, що розташовані у мережі магазинів «Деликат» та магазинах-партнерах. Ці кошти були розподілені між 12 людьми, що опинилися в скрутних життєвих обставинах, серед них п’ятеро хворих та семеро пенсіонерів. 

— Так склалося, що дівчинка, якій ми також збирали допомогу, не дожила до цього дня, — розповів керівник БФ «Деликат» Денис Буря. — Учора вона померла. У неї була пухлина головного мозку, яка виникла після падіння. Всі зібрані для неї кошти ми віддали матері на поховання, оскільки вони наразі перебувають у дуже скрутному становищі, всі заощадження були витрачені на лікування доньки. Ми дуже сподіваємося, що зібрані кошти хоч трохи допоможуть всім цим людям у боротьбі з їхніми нещастями.

55943850_1304614436359923_1591642166101278720_n

Ще четверо людей, які звернулися за коштами на лікування, мають не менш важкі захворювання.

Ірина Миколаївна вже на пенсії, перенесла одну операцію на оці і готується до іншої, більш ніж скромних доходів на все не вистачає, а потрібно буде провести ще одне оперативне втручання.

— Дуже вдячна за допомогу, — говорить жінка, — сама б зараз не викрутилася. Самі ж розумієте, що на пенсію сильно не розживешся!

55-річна Любов Василівна має страшний діагноз — ниркову недостатність, до кінця життя змушена проходити процедуру гемодіалізу. Окрім цього близько тисячі гривень щомісяця йде на ліки, тож була змушена звернутися до благодійного фонду.

55598919_368122983782926_6248310201653395456_n

5 років тому Вадиму діагностували ураження кульшових суглобів, що потребує тотального ендопротезування.

— Один ендопротез коштує від 110 тисяч гривень, — ділиться власною бідою чоловік. — Всі зароблені мною кошти пішли на спроби реабілітації, але нічого не допомогло. Наразі збираю кошти на заміну для початку хоча б одного суглобу.

Традиційно по допомогу до благодійного фонду звертаються й пенсіонери.

— Пенсія у цих людей не більше ніж 1300 гривень, вони принесли нам навіть довідки. У наш час вижити на такі гроші практично неможливо, — відзначає Олег Хелетій,  засновник мережі магазинів «Деликат». — Тож допомога цій категорії людей невід’ємна частина діяльності нашого благодійного фонду.

Проте благодійна діяльність фонду не обмежується тільки збором фінансової допомоги у скриньках. 27 березня була надана підтримка жінкам, які зазнали домашнього насильства і знайши тимчасовий притулок у Черкаському кризовому центрі. Дехто з них перебуває там з дітьми, або наразі виношує дитину.

— Ми передали їм продукти харчування, більше тисячі памперсів, солодощі й цукерки для дітей. Далі оголосимо акцію по збору одягу для цих жінок, оскільки у них є потреба і в цьому. Будемо вдячні всім небайдужим, хто відгукнеться і принесе ще й іграшки, одяг для дітей віком від народження до 15 років, — розповів співвласник мережі магазинів «Деликат», директор Черкаської спілки продовольчих маркетів Руслан Петрик. — Окрім того у цьому місяці ми підтримали Всеукраїнські змагання з боксу, з панкратіону та художньої гімнастики. Хочу тут звернути увагу на той факт, оскільки неодноразово з цього приводу вже ставили запитання, що підтримка таких спортивних заходів здійснювалася за спонсорські кошти. Люди, які хочуть і можуть допомгти нашій молоді, роблять це через наш фонд.

Можливо Вас зацікавить

Благодійність
Допомогу від благодійників отримав молодий чоловік, який травмував хребет під час пірнання
Благодійність
Благодійний фонд «Деликат» передав кошти пенсіонерам і тяжкохворим черкащанам
Благодійність
Важкі хвороби і бідність: черкащани звертаються по допомогу до благодійного фонду «Деликат» (ФОТО)