На посаді декілька місяців: Геннадій Шевченко підсилив управління інспектування ЧМР

На посаді декілька місяців: Геннадій Шевченко підсилив управління інспектування ЧМР
в Новини

Депутат міської ради Геннадій Шевченко став заступником начальника управління інспектування Черкаської міської ради. Відповідну інформацію сам Шевченко підтвердив виданню “ВиЧЕрпно” і зазначив, що працює там уже декілька місяців. 

Раніше він працював помічником міського голови.

“Я перейшов з посади радника міського голови на цю посаду. Працюю тут вже декілька місяців”, – сказав Шевченко.

На запитання журналіста, чи не буде він згодом призначений на посаду начальника управління інспектування ЧМР замість Станіслава Коломійця, Шевченко відзначив, що не розглядає такого варіанту.

“Навряд чи мене призначать, та я і сам не піду, бо мені вистачає депутатської роботи. Адже на посаді начальника управління дуже великий обсяг роботи”, – зазначив Геннадій Шевченко.

Нагадаємо, начальника управління інспектування Станіслава Коломійця відсторонили від виконання своїх службових обов’язків у міській раді на час проведення розслідування через побиття черкаського журналіста Валерія Воротника. У поліції за фактом нападу на журналіста відкрили кримінальне провадження. Минулого тижня прокуратура повідомила про підозру за фактом побиття журналіста.

За інформацією Геннадія Шевченка, розслідування уже завершили і Коломієць повернувся до виконання своїх службових обов’язків.

Читайте також: У фракції «За майбутнє» в міській раді — новий керівник (ВІДЕО)