На реконструкцію Палацу молоді у цьому році спрямують близько 7 мільйонів гривень

На реконструкцію Палацу молоді у цьому році спрямують близько 7 мільйонів гривень
в Новини

На реконструкцію Черкаського міського Палацу молоді цього року загалом виділять близько 7 мільйонів гривень. Фінансування відбуватиметься із міського та державного бюджетів. 

Близько 4 мільйонів гривень субвенції спрямують із державного бюджету.

“За допомогою для фінансування ремонту Палацу молоді ми звертались до нардепа Олега Арсенюка. І він нам не відмовив. За ці кошти зроблять ремонт актової зали та холу. В межах реконструкції актової зали замінять усі крісла та розширять сцену”, – зазначив депутат Черкаської міської ради, який балотувався по Південно-Західному району, Араік Мкртчян в студії “Вичерпно”. 

Близько 1,4 мільйонів гривень виділять у межах Громадського бюджету для створення скейт-парку “Палац молоді”. Зазначимо, за проєкт проголосували 598 черкасців.

Ще 1,5 мільйони спрямують з міського бюджету. У коментарі нашому виданню в.о. директора Палацу молоді Олена Петрова розповіла, що за ці кошти планують відреставрувати прилеглу територію закладу, викладуть плиткою центральну алею перед будівлею та реконструюють центральний вхід.

“За ці кошти ми також зробимо цокольний поверх, відділимо туалетні приміщення від кімнат, де займаються діти, тому що наразі ці зони не розділені. Там зробимо перегородку, викладемо нову плитку, реставруємо сходинки”, – зазначила Петрова.

Наразі триває підготовка проєкту, після чого будуть оголошені тендери.

Читайте також: Чи є щось важливіше за дітей і культуру? Черкаський Палац молоді може потонути у фекальних стоках (ВІДЕО)