На ремонті навчального закладу черкаський підрядник привласнив 110 тисяч гривень

На ремонті навчального закладу черкаський підрядник привласнив 110 тисяч гривень
в Новини

Скеровано до суду обвинувальний акт стосовно недобросовісного підрядника за проведення неякісних ремонтних робіт в закладі освіти на Черкащині.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

За версією слідства, директор одного з товариств області, виконуючи підряд з реконструкції навчального закладу, заволодів бюджетними коштами на загальну суму близько 110 тис. грн. Підрядник вніс до будівельної документації завідомо неправдиві відомості щодо обсягів та вартості виконаних ремонтних робіт в одному з навчальних закладів Черкащини.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України (привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, а також складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів).

У ході досудового розслідування підрядником відшкодовано збитки на суму близько 103 тис. грн. Прокурором вживаються заходи щодо повернення невідшкодованої частини збитків.