На ринках Черкащини продовжують виявляти незаконний продаж риби

На ринках Черкащини продовжують виявляти незаконний продаж риби
в Новини

Учора на ринках міста Умань, Тальне, Звенигородка та Ватутіно Черкаської області інспекторами Черкаського рибоохоронного патруля проводився контроль за законністю продажу водних біоресурсів.

Про це повідомили в Черкаському рибоохоронному патрулі.

Загалом інспектори перевірили 12 місць з продажу риби, в результаті чого, у половини з них виявлено порушення природоохоронного законодавства, а саме: незаконну реалізацію 89 кг риби та 509 г мотиля.

Так, у Звенигородці зафіксовано два порушення незаконного збуту 83 кг риби: 40 кілограмів карася, 25 – білого амура, 10 – кефалі та 8 – коропа.

У Тальному виявлено двох реалізаторів, які продавали рибу, не маючи документів, які б підтверджували походження товару, а саме: 4 кг коропа, 2 кг карася та 200 г личинок хірономід (мотиль).

Ще два протоколи оформили в Умані, де особи незаконно реалізовували мотиль (190 і 119 г).

На момент перевірки реалізатори не змогли надати рибпатрульним жодних документів, які б засвідчували походження та законність придбання водних біоресурсів, а тому отримали від патрульних протоколи про вчинення адміністративного правопорушення.

За продаж мотиля чи риби без наявності дозвільних документів, які б підтверджували законність придбання водних біоресурсів (товарний чек, видаткова накладна, товарно-транспортна накладна тощо) – передбачається відповідальність за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП, що тягне за собою накладення штрафу від 510 до 1 700 грн з конфіскацією об’єктів тваринного світу чи без такої.