На шляхопроводі через залізницю біля Золотоноші вже влаштовують арматурний каркас

2-2-e1596540953594
besplatka_728_90_ukr

На шляхопроводі через залізницю на обході міста Золотоноша на автодорозі Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь закінчили монтаж балок. Наразі проводяться роботи із влаштування арматурного каркасу для бетонування монолітної плити основного проїзду та проводяться опоряджувальні роботи. Про це інформують у САД області, — пише пресслужба Черкаської ОДА.

Роботи з реконструкції шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього проводяться у рамках реконструкції обходу міста Золотоноша. Шляхопровід збудували у 1974 році і з початку його побудови він жодного разу капітально не ремонтувався.

Під час реконструкції розібрали стару конструкцію шляхопроводу. Тут влаштують нові опори шляхопроводу, прогонові споруди, монолітну плиту проїзної частини. Також розширять проїжджу частину, влаштують водовідведення, нове бар’єрне та перильне огородження, нові шари асфальтобетонного покриття на шляхопроводі та на підходах до нього, встановлять нові дорожні знаки.

1-1-e1596540945808

Окрім того, у рамках реконструкції обходу міста Золотоноша, проводиться реконструкція мосту через річку Золотоношка та підходів до нього на ділянці км 113+140 автодороги Н-08.

Згідно з договором, ремонті роботи мають бути завершені восени 2020 року. Роботи виконує компанія ТОВ «Автострада».

First1

Можливо Вас зацікавить