На Смілянщині з безробітних жінок робили бізнес-леді

На Смілянщині з безробітних жінок робили бізнес-леді
в Новини

Днями у Смілянському міськрайонному центрі зайнятості відбувся дводенний семінар-тренінг, проведений спільно із Управлінням молоді та спорту міськвиконкому, тренерами Черкаського жіночого центру для безробітних жінок, зацікавлених у розширенні підприємницьких та лідерських можливостей, започаткуванні власної справи. Про це інформує Смілянський центр зайнятості.

На початку заходу 15 учасницям семінару-тренінгу було презентовано роботу Консалтингового центру, який створено на базі центру зайнятості для надання консультацій з питань розвитку власної справи на початку підприємницької діяльності.

Також майбутні бізнес-леді навчились складати власні фінансові плани, розбиратися в договірних умовах та обирати найвигідніші кредитні,депозитні та інші фінансові послуги, а також у вирішенні питань юридичного характеру. Серед основних питань, які розглянули учасники, були: формула успіху, розробка ідей для бізнесу тощо.

По закінченню семінару-тренінгу, учасниці висловлювали думки про необхідність власних активних дій для досягнення успіху, саморозвитку кожної особистості.