На субсидії з держбюджету в наступному році виділять більше 40 млрд гривень

в Новини

У Державному бюджеті на 2016 рік на виплату субсидій планується виділити понад 40 мільярдів гривень. Про це повідомив Міністр соціальної політики України Павло Розенко.

За припущеннями міністра, ця цифра становитиме майже 43 мільярди гривень. Він також повідомив, що на сьогодні субсидії вже оформили 3,3 мільйона родин, а це приблизно 7-8 мільйонів осіб.

Павло Розенко повідомив, коли розпочиналася реформа системи субсидій і закладалися кошти в Держбюджет, Мінсоцполітики розраховувало, що до жовтня до системи субсидій буде залучено близько 3 млн домогосподарств, а з початком опалювального сезону − ще 1-1,5 млн домогосподарств. Зараз же приблизно 4 млн людей мають пільги на житлово-комунальні послуги.

− Ми фактично рухаємося за графіком. Прийде 4 млн − добре, прийде 4,5 − без питань, але якщо прийде і 7 млн, ми всіх візьмемо в програму субсидій, і ці люди будуть захищені, − запевнив глава Мінсоцполітики. − Загалом, очевидно, ми вийдемо на цифру 11-13 мільйонів громадян, котрі перебувають під державною програмою соцзахисту внаслідок підвищення ціни на газ.