На Тальнівщині передають землю підставним особам

в Новини, Суспільство

Сільгоспвиробники Тальнівщини занепокоєні беззаконним переданням земельних ділянок до рук підставних осіб. З цим болючим для них питанням вони завітали на сесію обласної ради.

Депутат Тальнівської районної ради, представник спілки сільгоспвиробників Тальнівщини Іван Терещук у спробах захопити землю у селі Лісовому звинуватив депутата облради Олександра Короткова.

 – Ми забезпечуємо не тільки себе. Ми створюємо продовольчу безпеку нашої країни і ось знаходяться такі юди, які не знають меж, – маючи на увазі Короткова звернувся до присутніх Іван Кіндратович.

За словами сільгоспвиробника, така ситуація складається внаслідок того, що право на видачу наказів на продовження договорів земель запасу перемістилося в область.

 – Поки право на пролонгування землі не передадуть сільським радам такі безчинства продовжуватимуться, – відзначає Іван Терещук.

Причому фермерські права надаються особам, які не мають жодного стосунку до аграрної справи.

Також, за словами Івана Терещука, схожі проблеми виникають і в інших районах – Канівському, Катеринопільському, Уманському.

Жителі району налаштовні рішуче. Вони вже проводили попереджувальну акцію, на яку прийшло до тисячі осіб. Там вони заявили, що свою землю не віддадуть.