На цьому тижні всі роботи по перинатальному центру мають бути завершені

в Новини

Голова ОДА дав доручення взяти під контроль ті об’єкти в Черкаській області, на яких завершується будівництво за кошти Державного фонду регіонального розвитку, за кошти обласного бюджету і за кошти економічного фонду.

— Протягом тижня перевірити, доповісти на якому етапі виконання, коли ці об’єкти будуть завершені і скласти графік виконання, — сказав під час координаційної наради в ОДА очільник області Юрій Ткаченко.

Зокрема, наразі відбувається моніторинг стану робіт по золотоніським очисним спорудам. Повинні бути добудовані локальні очисні споруди підприємств.

— Вже на цьому тижні мають бути добудовані очисні споруди Золотоніським маслоробним комбінатом, бо це основний забруднювач. Тому вже на наступному тижні ви маєте виїхати, провести моніторинг, взяти всі аналізи щоб ми розуміли чи помінявся склад самих стоків, — звернувся керманич області до профільного заступника та керівництва району.

Виділені кошти і на очисні споруди в Чигиринському районі. Проте викликає занепокоєння той факт, що там не запланований повноцінний комплекс очистки стічних вод.

Цей тиждень має стати і останнім для комісійної передачі перинатального центру, також там мають бути завершені всі будівельні роботи. Наступним кроком стане передача на сесії обласної ради його на баланс обласної лікарні.

Можливо Вас зацікавить

Новини
У Золотоніському районі згоріло 3,5 гектари трави
Новини
Двом переселенцям виділили гроші на купівлю житла в Черкасах
Новини
На Умащині під час руху загорівся комбайн (ВІДЕО)