На Уманщині повернуть до державної власності земельні ділянки вартістю майже 18 мільйонів гривень

Тематичне фото

Тематичне фото

в Новини

Прокуратура встановила факт незаконного вибуття з комунальної власності територіальної громади міста Умані чотири земельні ділянки загальною площею майже 0,8 га, ринковою вартістю майже 18 мільйонів гривень.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

За відсутності прийнятих рішень про надання спірних земельних ділянок громадянам, здійснено державну реєстрацію права приватної власності на земельні ділянки комунальної власності, які надалі відчужені одному з підприємств.

У зв’язку з цим прокурор звернувся до суду з позовними заявами про повернення цих земельних ділянок. Два позови вже задоволено судом.

Також господарський суд Черкаської області взяв до уваги переконливі докази з матеріалів кримінального провадження та доводи прокурора й постановив рішення про задоволення позову прокурора, у результаті чого повернено на користь Уманської територіальної громади третю земельну ділянку в місті Умані, загальною ринковою вартістю понад 3 мільйони гривень.

Спір щодо четвертої земельної ділянки, яка була предметом досудового розслідування у кримінальному провадженні, наразі слухається господарським судом.

Читайте також: Під час пожежі в Черкасах евакуювали жителів будинку