На відбудову театру відкриють благодійний рахунок

На відбудову театру відкриють благодійний рахунок
в Різне

“Учора на зборах колективу було прийняте рішення про відкриття благодійного рахунку на оновлення театру та для допомоги колективу. Наразі є потреба у кваліфікованих консультаціях з цього приводу. Будемо раді професійним порадам що до відкриття рахунку. Шляхом голосування було обрано членів наглядової ради стосовно цього рахунку. До наглядової ради увійшли 5 чоловік: Наталія Вігран, Олесь Павлютін, Роман Бурлаков, Юрій Берлінський та Олександр Гуменний. Також будуть задіяні скриньки допомоги”, – написав на своїй сторінці у “Фейсбуці” актор театру Олександр Гуменний.

Він наголосив, що скринька ще не відкрита, а скринька покищо задіяна тільки одна і вона знаходиться на прохідній театру біля чергової. Буде використовуватися ще одна скринька в фойє тих приміщень, де будуть відбуватися вистави театру. І пізніше ще одна з’явиться на театральній касі. Звіти стосовно витрат зібраних грошей будуть публікуватися на театральній сторінці у facebook.

 Про відкриття рахунку організатори акції оголосять пізніше.

 – У зв’язку з тим, що було багато пропозицій серед небайдужих містян, що до допомоги у розбиранні завалів, на зборах було вирішено оголосити про загальну “толоку” за участю всіх бажаючих допомогти в цій справі. Але про це теж буде оголошено додатково. Поки що чекаємо завершення роботи експертної комісії, відповідно чекаємо на дозвіл на це і від рятувальників МНС, – написав Олександр Гуменний.