На залізничній станції “Панське” біля міста Черкаси виникла пожежа в електрощитовій машинного відділення пасажирського дизель-потяга сполученням станцій “Шевченка-Гребінка”.
Про це повідомила журналістам “ВиЧЕрпно” речниця ГУ ДСНС України в Черкаській області Юлія Норовкова.
Підрозділи ДСНС пожежу ліквідували на площі 3 кв. м. А також провели евакуацію 15 пасажирів.
За словами очевидців, на Черкаській дамбі утворився затор.