На заміну мережі у ПЗР мають витратити 150 млн грн

*на фото ремонт колектора

*на фото ремонт колектора

в Новини

150 мільйонів гривень планують вкласти у заміну мережі у Південно-Західному районі Черкас. Такий інвестиційний проєкт запланований на наступний рік. Про це повідомив під час пресконференції керівник КП “Черкаситеплокомуненерго” Павло Карась, передає з місця події журналіст “Вичерпно”.

За його інформацією, роботи проводитимуться етапами.

Реконструкція відбуватиметься найсучаснішим методом, запевняє він. Необхідність заміни мережі продиктована абсолютною зношеністю труб у районі.

– Яка ситуація: провели гідровипробування, стався порив, відремонтували – через тиждень знову порив. Коли труби в такому стані, то ось таке і маємо, – сказав Павло Карась.

Наразі ж у районі через пориви знову латають зношені труби. Завтра буде підключення ПЗР до теплоносія і жителі мають отримати гарячу воду.

Нагадаємо, другий місяць поспіль працівники КП «Черкасиводоканал» працюють над реконструкцією зруйнованої ділянки головного каналізаційного колектора, який пролягає на вул. 30-річчя Перемоги. За цей час вдалося замінити 530 метрів трубопроводу.

5 липня на розі вулиць 30-річчя Перемоги — Сумгаїтська обвалився головний каналізаційний колектор, що призвело до кількаметрового провалля ґрунту. Під час обстеження мереж водовідведення працівники Черкасиводоканалу виявили ще одне провалля. Аварійна ділянка знаходиться на розі вулиць Героїв Майдану – 30-річчя Перемоги. Руйнування трубопроводу відбулося внаслідок значної кількості опадів, яка перенавантажила і так зношені комунікації, що експлуатуються понад 50-ти років.

Анна Яворська