На Золотоніщині лісівники облаштовують місця відпочинку у лісах

На Золотоніщині лісівники облаштовують місця відпочинку у лісах
в Новини

Створення комфортних та безпечних умов для відпочинку в лісі – одне з завдань лісової охорони Золотоніського лісгоспу. Саме для цього лісівники зводять рекреаційні пункти, де подорожні можуть зупинися, подихати свіжим лісовим повітрям, розпалити багаття, пообідати.

У Золотоніському лісгоспі налічується 6 таких пунктів відпочинку. Вони нехитро облаштовані: дерев’яний стіл під накриттям, лавочки, місця для багаття та для сміття. Однак і таке господарство потребує догляду: прибрати сміття, відремонтувати, розчистити.5

Цього року золотоніські лісівники провели реконструкцію всіх рекреаційних пунктів: відремонтували, пофарбували, оновили аншлаги. Крім того, створили у Вільхівському лісництві новий пункт відпочинку біля води: так його й назвали – «Берег». Тут облаштували не лише альтанку зі столом і лавками, але й маленький будиночок. Одночасно в цьому рекреаційному пункті можуть відпочивати до 30 осіб.

– Ми зацікавлені створити всі умови для відпочинку відвідувачів, щоб максимально убезпечити ліс від загорань. Саме тому облаштовуємо місця для багаття, мангали, в ще смітники, щоб не розкидали сміття по лісу. Адже зелені насадження – це наше спільне багатство, яке ми повинні оберігати разом, – відзначив директор ДП «Золотоніське лісове господарство» Микола Бас.

На жаль, часто лісівникам за їхню працю відплачують чорною невдячністю – ламають дерев’яні споруди, смітять тощо. Тому працівники Золотоніського лісгоспу закликають шанувати чужу працю і поважати себе та інших.

Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства