На Золотоніщині подружжя, яке виховує двох малолітніх дітей, отримає житло

в Новини

Внаслідок застосування представницьких повноважень Золотоніською міжрайонною прокуратурою забезпечено захист прав двох малолітніх дітей на житло.

Так, за результатами розгляду звернення молодої сім’ї, що проживає в одному з сіл району, щодо відсутності власного житла, враховуючи те, що молоде подружжя не тільки є сиротами, а й самі виховують двох малолітніх дітей, один з яких є інвалідом з дитинства та вимушені тимчасово проживати в будинку, господарі якого померли, міжрайпрокуратурою ініційовано звернення до суду з позовною заявою про визнання даного будинку відумерлою спадщиною.

Водночас, завдяки вжитим заходам прокурорського реагування, будинок перейшов на баланс територіального органу місцевого самоврядування.

В подальшому прокуратурою надано практичну та методичну допомогу сільській раді по створенню приватизаційного органу (вперше в районі), в результаті чого молоді батьки зареєстрували право власності на приватний будинок, де будуть виховувати дітей в належних соціально – побутових умовах.

Прес-служба  прокуратури Черкаської області