На Золотоніщині продовжують ремонтувати дороги

На Золотоніщині продовжують ремонтувати дороги
в Новини

Цього року на дороги загального користування місцевого значення на Золотоніщині, які ремонтують за кошти районного та сільських бюджетів, вже виділено 6 з половиною мільйонів гривень (в т. ч. із районного бюджету – 4 мільйони гривень, із бюджетів сільських громад – 2,5 мільйонів гривень), інформує “Вісник Золотоніщини”.

Головною перешкодою у реалізації програми стало те, що підрядником на ремонти доріг за рішенням Кабміну можуть виступати винятково підприємства «Державтодору», які сьогодні наче загнані коні внаслідок політики попередніх років. Вони не мають обігових коштів, якісної техніки, кадрів, обтяжені боргами. Саме з цих причин роботи на дорогах розпочалися лише через два місяці після того, як було виділено кошти.

Незважаючи на стартові труднощі, на середину вересня уже відремонтовано більшу частину дороги через Вознесенське, вулицю Шевченка від Золотоноші і через Новодмитрівку, відрізки доріг від державної дороги до Подільського, до Антипівки і до Ковтунів. На цей час йдуть роботи на автодорогах: Золотоноша­Вознесенське – ст. Драбів, Гельмязів – Чопилки, Скориківка – Львівка.

Золотоніський район стоїть серед перших щодо покращенні дорожньої інфраструктури та дорожнього покриття. Згадану програму районна рада прийняла вперше, проте за короткий термін її результати не забарилися.

dsc_0030