На Звенигородщині через грип та ГРВІ на карантин закрили 13 закладів освіти

На Звенигородщині через грип та ГРВІ на карантин закрили 13 закладів освіти
в Новини

На Звенигородщині спостерігається погіршення епідемічної ситуації серед дітей шкільного та дошкільного віку щодо захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні  інфекції. Даний рівень інтенсивності епідемічного підйому фахівці визначають як високий. Так, епідпоріг у епідемічний сезон 2019-2020 років у районі становить 548,87 випадків на 100 тис. населення. На сьогодні цей показник вже сягнув 936,9 випадків на 100 тис. населення.

Читайте також: У навчальних закладах Умані оголосили карантин

Порівняно з минулим  тижнем поточного року захворюваність у Звенигородському районі зросла у 2,8 рази. Серед недужих понад 74% – діти.

У зв’язку зі зростанням захворюваності керівники закладів освіти прийняли рішення про тимчасове призупинення навчально-виховного процесу у 13 закладах освіти в районі, де навчається 2662 особи. Із них захворіло  811 осіб, що складає 30,5%. За аналогічний період  епідсезону 2018-2019 років навчальний процес було призупинено лише у 3-х навчальних закладах району.

Попередньо карантин оголошено з 31 січня до 6 лютого 2020 року.

Із урахуванням погіршення епідемічної ситуації, Держпродспоживслужбою району спільно з місцевими відділами освіти проводиться співпраця щодо недопущення ускладнення санітарно-епідемічної ситуації  захворюваності на грип та ГРВІ. Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Звенигородській РДА. За підсумками засідання з метою запобігання поширення грипу та ГРВІ прийнято рішення про введення в дію  «Комплексного плану заходів щодо попередження захворювань на грип та ГРВІ серед населення району на епідсезон 2019-2020 років».

Рішення про тимчасове припинення навчального-виховного процесу ухвалюють самостійно керівники окремих навчальних та навчально-виховних  закладів при відсутності 20% і більше дітей у закладах освіти через захворюваність на грип та ГРВІ.

Про це інформує Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області