На Звенигородщині у рідній школі загиблого воїна відкрили меморіальну дошку

На Звенигородщині у рідній школі загиблого воїна відкрили меморіальну дошку
в Новини

У селі Шевченкове на фасаді місцевого навчально-виховного комплексу 13 жовтня урочисто відкрили меморіальну дошку на честь випускника цього навчального закладу Віктора Бойка, який загинув у ході антитерористичної операції на Сході України.

Про це повідомляють в Звенигородській РДА.

Віктор Бойко вирушив на Схід добровольцем та ніс  службу у складі 24 батальйону територіальної оборони оперативного командування «Південь» Сухопутних військ Збройних сил України. Загинув від кулі снайпера під час бойового завдання у с. Романівці на Донеччині18 липня  2014 року. За місяць йому мало виповнитися 40 років.

На церемонії відкриття дошки пам’яті були присутні донька героя Дар’я Бойко, його друзі, учасники антитерористичної операції, учнівський, педагогічний колектив та представники влади району. Відкриття пам’ятки стало можливим за сприяння підприємця Віктора Зайця, фермера Миколи Олійника та небайдужих людей, які шанують світлу пам’ять про загиблого героя.

− Символічно, що напередодні Дня захисника України ми відкриваємо меморіальну дошку нашому землякові, патріоту, − звернувся до учасників заходу  голова райдержадміністрації Василь Довбуш. − Герої не вмирають! Віктор Бойко залишиться назавжди у нашій пам’яті і у наших серцях, бо віддав за нас своє життя.