На Звенигородщині відкрили амбулаторію, де обслуговують понад 1200 пацієнтів

в Новини

Нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини збудували і відкрили у селі Вербівка Звенигородського району. Про це повідомили на сайті Черкаської ОДА.

На сьогодні в амбулаторії обслуговують 1205 пацієнтів. Це люди із села Вербівка, навколишніх сіл Петропавлівки, Воронівки, Дімітрового, а також з Вільшани та Городища.

Тут працюють  лікар загальної практики-сімейний лікар, 2 медичні сестри, 1 молодша медична сестра, водій і працівник з обслуговування амбулаторії. Функціонує денний стаціонар на 3 ліжка. Для медичних працівників села Вербівки Олександр Скічко подарував комплект засобів захисту.

«Ми можемо прокапати людину, зробити ін’єкції, зокрема, щеплення. Тут ми маємо все необхідне для сільської медицини. Я щиро вдячна, що на нас, медиків і жителів громади, які відвідують амбулаторію, звернули увагу. Адже тепер тут приємно працювати, а пацієнтам комфортно отримувати медичні послуги», – каже завідувачка Вербівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Тамара Тупота.

Будували сучасну амбулаторію протягом 2019 – 2020 років за гроші субвенції з державного бюджету та коштів з місцевого. До цього амбулаторія знаходилася в приміщенні 1903 року. У межах програми розвитку сільської медицини у Черкаській області планується відкрити усього 49 амбулаторій.

DSC_0099

DSC_0116

DSC_0093

Можливо Вас зацікавить

Новини
Правоохонці з’ясовують обставини смертельної стрілянини в центрі міста
Новини
Внаслідок стрілянини у центрі Черкас загинув місцевий бізнесмен (ФОТО, ВІДЕО)
Новини
+234: на Черкащині стрімко зростає кількість хворих на коронавірус