Сім років ув’язнення отримав мешканець Звенигородщини за те, що вбив свого сусіда.
Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.
Прокурори довели, що у листопаді 2023 року чоловік, бувши раніше судимий за злочини проти життя та здоров’я особи, перебував на території свого домоволодіння. До нього на подвір’я зайшов сусід та почав розмову, в ході якої, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, почалась сварка.
Засуджений умисно завдав сусіду численних ударів руками та ногами в область обличчя та по тулубу. Від отриманих тілесних ушкоджень потерпілий помер.
Також читайте: Шість воїнів із Черкащини повернулися додому “на щиті”