На Звенигородщині водій вантажівки став учасником двох ДТП на Звенигородщині.
Про це повідомили в пресслужбі ГУНП у Черкаській області.
Перша ДТП сталася близько 14:30 години біля села Лозуватка. 62-річний водій вантажівки “Daf LF” втратив пильність та виїхав на узбіччя дороги та з’їхав у кювет. Витягали вантажівку рятувальники ДСНС, яких поліціянти викликали на місце автопригоди.
Після того, як вантажівку поставили на колеса, водій подякував усім за допомогу й поїхав далі. Втім, це була не прощальна зустріч з ним. Вже о 19:00 неподалік села Соколівочка історія повторилася: той самий керманич, та сама вантажівка, той же кювет.
На щастя, в обох випадках обійшлося без травмованих. Причиною пригод стала банальна втома.
Читайте також: У Смілі водій фури в’їхав у паркан (ФОТО)