На Черкащині 11-річний хлопчик повідомив про начебто закладену вибухівку у приміщенні школи в селі Яснозір’я. Про це повідомляє Поліція Черкаської області.
Після того, як до поліції надійшло повідомлення про замінування Черкаських шкіл й спеціальні служби почали перевірку всіх закладів в місті, на лінію «102» надійшло повідомлення про можливий вибух у школі в селі Яснозір’я. На місце події прибули правоохоронці, вибухотехніки та кінологи. У результаті огляду будівлі та прилеглої території вибухонебезпечних предметів виявлено не було.
Правоохоронці встановили особу порушника, ним виявився учень 5-го класу. Він прочитав у соціальних мережах, що через “замінування” в місті Черкаси зупинено навчальний процес й теж вирішив не йти до школи, та здійснив завідомо неправдивий виклик.
Під час огляду у нього вилучили телефон, з якого надійшло повідомлення про мінування.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності) Кримінального кодексу.
Відносно батьків правоохоронці склали адміністративний протокол за ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).
Нагадаємо, сьогодні зранку невідомі повідомили про «замінування» усіх шкіл міста Черкаси. Таку інформацію нашому виданню підтвердив директор департаменту освіти і гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин. За його словами, повідомлення про замінування надійшло о 07:45 годині ранку