Національна поліція докладе максимум зусиль, щоб знайти винних та причетних до загибелі поліцейських Черкащини, – Клименко

Національна поліція докладе максимум зусиль, щоб знайти винних та причетних до загибелі поліцейських Черкащини, – Клименко
в Новини

Проститися із загиблими правоохоронцями сьогодні до Черкас приїхали міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський та голова Національної поліції Ігор Клименко.

Про це повідомила журналістка «ВиЧЕрпно» із місця прощання.

Провести в останню путь загиблих Героїв також приїхали начальники ГУНП усіх областей України, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко та очільник області Ігор Табурець.

– Михайло Куратченко був одним із найдосвідченіших керівників. Кожен із зведеного загону, хто поїхав туди, зробив це добровільно. Саме під час заходів розмінування територій група черкаських правоохоронців віддали найдорожче – життя. Ми не дамо ворогу сіяти страх і розруху на нашій землі. В пам’ять про наших загиблих колег ми будемо боротися, – сказав перший заступник Міністра внутрішніх справ Євген Єнін.

Нагадаємо, 7 грудня на Херсонщині підірвались на міні черкаські правоохоронці. Серед загиблих – очільник ГУНП Черкащини Михайло Куратченко, вибухотехнік Ігор Мельник, кінолог Сергій Ненада та помічник чергового СРПП Уманського райуправління поліції Вадим Періжок. За життя ще чотирьох правоохоронців борються лікарі.

Відзначимо, прощання відбулося сьогодні в ПК «Дружба народів». Тіло вибухотехніка Ігоря Мельника ще не доставили, тому прощання з ним відбудеться в інший день.

Читайте також: Родини загиблих на Херсонщині правоохоронців потребуть допомоги

Також раніше ми повідомляли, що черкаський правоохоронець Володимир Сідлецький 7 грудня разом із колегами потрапив у мінну пастку окупантів на Херсонщині. Уламок потрапив чоловікові в око. Тепер за його зір борються лікарі. Допомогти чоловіку можна ТУТ.